Vašíček Vladimír (Mistřín 1919 - 2003 Svatobořice)
Slovácký pár, signováno a datováno vpravo nahoře Vašíček 54, olej/plátno, 65 x 55 cm, rám (Šm)
Vystaveno:
Vladimír Vašíček, Dům umění v Hodoníně, Hodonín 1965, č. k. 40
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Vystaveno:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |