Mezřický Jiří (Kolín 1939)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Jirka A.d. 1968, olej/sololit, 70 x 50 cm, lišta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Mezřický Jiří (Kolín 1939)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |