Altschliffdiamantbrosche zus. ca. 0,80 ct
Gold/Rotgold/Weißgold 585, 6,2 g, Tragespuren, Diamanten tlw. mit Oberflächenmerkmalen øg6
06.09.2018 - 12:14
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.09.2018 - 12:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.08. - 06.09.2018 |