Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Adler", unten monogrammiert und datiert L. H. J 16. 5. (19)58, Kohlezeichnung auf Papier, ca. 40 x 30 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
06.09.2017 - 16:12
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.09.2017 - 16:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 10.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,-