Čís. položky 93

Rudolf Pointner *

Rudolf Pointner * - Umění, starožitnosti a šperky

(Zara/Dalmatien 1907-1991 Graz Mitglied der Grazer Sezession und des Hagenbundes) "Einsamer Engel", Blattrückseite signiert, datiert Rudolf Pointner 1978, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 27 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.11.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Pointner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 22.11.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 29.10. - 19.11.2018