Čís. položky 191-022427/0019

Willi Rast

Willi Rast - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1954 in Graz, Besuch der KunstgewerbeschuleMeisterklasse unter Rogler) "Landschaft", handsigniert, datiert Rast 1988, 2 Mischtechniken, Bildausschnitt je 14,5 x 10 cm, Passepartout, verglast, gerahmt STARK REDUZIERTER RUFPREIS

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

17.12.2018 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Willi Rast

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.12.2018 - 16:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 03.12. - 13.12.2018