Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036864/0014

Karl Brandstätter *

(Lautz bei Villach 1946 geb.) Drei Liegende, signiert und datiert unten rechts: Brandstätter 1975, unleserlich betitelt unten links, Mischtechnik auf Papier, Knickspuren, Blattgröße ca. 57 x 75,5 cm

17.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Brandstätter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 17.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2019