Čís. položky 116

Gustav Gurschner, Schale mit Frauenfigur, Wien, um 1901

Gustav Gurschner, Schale mit Frauenfigur, Wien, um 1901 - Secese a umění 20. století

Bronze, zum Teil braun patiniert; auf der vorderen Fläche graviert Carlsbad 1901, Gebrauchsspuren, seitlich bezeichnet Gurschner; H. 13,2 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

15.01.2019 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Typ aukce: Online aukce
Datum: 15.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.01. - 15.01.2019