Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Hietzing im Schnee, signiert: E. Huber, rückseitig signiert: E. Huber, bezeichnet, Aquarell auf Papier, Blattgröße ca. 37,5 x 51 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.12.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.12.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.300,-