Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067151/0005

Leopold von Stoll Umkreis

(1803-1889) Blumenstück mit Früchten, Öl auf Holz, 61 x 47 cm, gerostet, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.11.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Leopold von Stoll Umkreis

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online