Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067151/0006

Künstler 19. Jahrhundert

Die heilige Cecilia, Öl auf Leinwand, 96,5 x 79 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.11.2018 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 27.11.2018 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online