Barokní psací kazeta
dřevo, ořechová dýha, hranolová schránka se šikmou vrchní deskou na stěžejkách, uvnitř kryto papírovou tapetou, povrch zdoben geometrickou intarzií uprostřed s motivem ptáčku, střední Evropa, 2. pol. 18. století, 20 x 33 x 25 cm, lehce restaurovaný stav (Zí)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Barokní psací kazeta
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |