Secesní stolní hodiny
dřevo, kořenicová dýha, obdélná základna zdobena ornamentální řezbou, hranolová schránka s hodinovým strojem, po stranách stupňovité dekorace na závěsech zdobené geometrickou intarzií mosazí a perletí, po otevření uvnitř obdélné rámečky na fotografie, stroj kotvový s pérovým pohonem a zvonkem, čtvercový plechový ciferník, Rakousko, 1. čtvrtina 20. století, výška 37 cm, původní stav, stroj v chodu - bez záruky přesnosti chodu, lehce poškozené intarzie, otřený ciferník (Zí)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 13.000,-
Secesní stolní hodiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |