Secesní figurální hodiny
obecný kov, zlacený, kruhová dřevěné, černě mořená základna, hodinový stroj umístěn na ruce stojící dívky, stroj kotvový s pérovým pophonem, ciferník smalltovaný, značený Junghans, Německo, 1. čtvrtina 20. století, výška 35 cm, stroj v chodu, bez záruky přesnosti chodu (Zí)
24.11.2018 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Secesní figurální hodiny
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |