Esop Bohuslav (1926 - 1999)
Abstraktní kompozice, signováno a datováno vlevo dole Esop 46, olej/karton, 39 x 28,5 cm, lehce poškozené okraje, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Esop Bohuslav (1926 - 1999)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |