Paur Jaroslav (Kladno 1918 - 1987 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole J. Paur 76, olej/plátno, 55 x 76 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |