Otto Nowak
(Wien 1874-1945 Senftenberg bei Krems) "Triglav", signiert Otto Nowak, datiert 1906, Pastellkreide auf Papier, 34 x 64,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
28.11.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Otto Nowak
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |