Brillant Diamantohrstecker
Gold/Weißgold 585, je ein Brillant zus. ca. 0,30 ct, je ein Altschliffdiamant zus. ca. 0,50 ct, 4,7 g, 1 Patent ersetztøg5
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
28.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Brillant Diamantohrstecker
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |