Gottfried Salzmann *
(Saalfelden 1943 geb.) Weite Landschaft Lithographie in Farbe, signiert Salzmann Nr. 46/100, 15 x 26,5 cm verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.10.2018 - 11:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Salzmann *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.10.2018 - 11:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.10. - 15.10.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Rubin Ring
- Vase, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, 1900
- Deckelterrine,