Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035216/0034

Wahid Magharbeh *

Wahid Magharbeh * - Sommerauktion

(Aleppo 1942 geb.) Komposition mit Frauenkopf und Vase, signiert und datiert unten links: M. Wahid (19)84, rückseitig Klebeetikett einer ital. Galerie, Öl auf Leinwand, ca. 30 x 24 cm, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

03.08.2017 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wahid Magharbeh *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 03.08.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 28.07. - 03.08.2017