Čís. položky 045-195051/0000

Brillantring ca. 0,11 ct

Platin 950, 5,2 g, RW 49, Gebrauchsspuren, Zertifikat liegt beiøp5

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

08.03.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Brillantring ca. 0,11 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.03.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.03. - 07.03.2019