Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Köpfe, signiert, datiert: K. Korab (19)72, nummeriert: 56/75, Siebdruck auf Bütten, Plattengröße ca. 52 x 42 cm, Passepartout
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
26.03.2019 - 15:20
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 26.03.2019 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Položky z jiných aukcí
- 1994 Solaia, Marchesi Antinori, Toskana, 18,5/20 Jancis Robinson