Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Stillleben, signiert: Konstantin Stoitzner., Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Provenienz: Privatbesitz, Linz.
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
09.04.2019 - 15:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 09.04.2019 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-