Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Hof in Mittermüllendorf, signiert: Konstantin Stoitzner., rückseitig betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 68 cm, gerahmt (SLS) Ruf 1.400
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.05.2024 - 15:55
EUR 1.600,- do EUR 2.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 07.05.2024 - 15:55 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.04. bis 07.05.2022 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-