Čís. položky 235 -

Anton Hlavacek

(Wien 1842-1926) Motiv bei Steinbach am Attersee, signiert: Hlavacek, rückseitig betitelt: Am Attersee, bezeichnet: Natur Studie, Öl auf festem Karton, ca. 23,5 x 39 cm, gerahmt (SLS) Ruf 800

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.05.2024 - 15:55

Dosažená cena: **
EUR 1.130,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Anton Hlavacek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.05.2024 - 15:55
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.04. bis 07.05.2022

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)