Rudolf Ullik *
(Österreich 1900-1996), "abstrakte Komposition", signiert, datiert u. monogrammiert "R. Ullik, 8.11.90, R. U.", Aquarell auf Papier, Passepartout, verglast gerahmt
06.05.2019 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Rudolf Ullik *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.05.2019 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.04. - 06.05.2019 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: