Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Farbradierung, signiert Hutter, datiert 82, die Nr. 18/300, Blattgröße 40 x 45,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2019 - 11:26
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2019 - 11:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena: