Brillant Manschettenknöpfe zus. ca.0,12 ct
Gold 750, Oberfläche feinvergoldet, 13,6 gøG14
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.05.2019 - 12:31
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.05.2019 - 12:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |