Čís. položky 294

Liesler Josef (Vidolice 1912 - 2005 Praha)

Dante, signováno a datováno vpravo dole Liesler 54 (?), tempera/karton, 84 x 75 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019