Čís. položky 295

Kolíbal Stanislav (Orlová 1925)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Kolíbal 85, vlevo dole číslováno tužkou 53/60, suchá jehla/papír, 14 x 15 cm, pasparta, sklo (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019