Čís. položky 296

Jankovič Jozef (Bratislava 1937 - 2017 Bratislava)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jankovič 75, vlevo dole číslováno tužkou 40/100, serigrafie/papír, 45 x 39,5 cm, lehce poškozený dolní okraj (Šm)

25.05.2019 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 25.05.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1
Prohlídka: 18.05. - 25.05.2019