Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Frühlingslandschaft mit Enten, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
27.06.2019 - 15:14
- Cena:
EUR 1.510,-
Alois Arnegger *
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 27.06.2019 - 15:14 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-