Čís. položky 195-036816/0003

Franz Horadam

Franz Horadam - Klenoty, umění a starožitnosti

(Bamberg 1846-1925 München) Herbstliche Landschaft mit alten Bäumen, signiert unten links: F. Horadam, Öl auf Malkarton, ca. 36,5 x 53 cm, Krakelee, reinigungsbedürftig, Rahmen mit geringen Lagerschäden

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.07.2019 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Franz Horadam

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.07.2019 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.07. - 11.07.2019