Čís. položky 195-037353/0003

Unbekannter Maler des 20. Jahrhunderts

Unbekannter Maler des 20. Jahrhunderts - Klenoty, umění a starožitnosti

Porträt von W. A. Mozart mit Blick auf die Festung Hohensalzburg, Öl auf Karton, ca. 45 x 34 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

11.07.2019 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.07.2019 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.07. - 11.07.2019