Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Sommerblumenstrauß, signiert: Konst. Stoitzner., datiert: (19)30., Öl auf Holz, ca. 35 x 46 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.07.2019 - 15:30
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.07.2019 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-