Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-433435/0004

Brillantdamenring

Gold 585, tlw. rhodiniert, Brillanten zus. ca. 0,20 ct in Weißgold 750 gefasst, ein Saphir ca. 1,10 ct, RW 53, 3,6 gøg4

29.08.2019 - 15:03

Vyvolávací cena:

Brillantdamenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Schmuck
Datum: 29.08.2019 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 28.08.2019