Čís. položky 138-068246/0002

Rudolf Schima

Rudolf Schima - Letní aukce Obrazy

(Wien um 1900-nach 1910 tätig) Wien, Das Eisgrübel am Petersplatz, Dreifaltigkeitshof, eines betitelt und signiert R. Schima, Aquarelle auf Papier, 15 x 20,5 cm und 21 x 12 cm, gerahmt, gebräunt, (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

27.08.2019 - 10:24

Vyvolávací cena:

Rudolf Schima

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.08.2019 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.08. - 27.08.2019