Čís. položky 138-068120/0010

Carl Zewy

Carl Zewy - Obrazy

(Wien 1855-1929) Ein Ferngespräch, signiert Carl Zewy, Öl auf Leinwand, 70x 44,5 cm, gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu Los 138-68120/9

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.09.2019 - 15:06

Cena:
EUR 820,-

Carl Zewy

Gegenstück zu Los 138-68120/9

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 26.09.2019 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online