Čís. položky 195-037973/0007

Irma Rafaela Toledo *

Irma Rafaela Toledo * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Laufen 1910-2002 Salzburg) Playa blanca felice, signiert und datiert oben links: Toledo (19)62, Aquarell auf Papier, ca. 44 x 60 cm, Passepartout, Glas mit Bruchstelle

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

19.09.2019 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Irma Rafaela Toledo *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.09.2019 - 15:32
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.09. - 19.09.2019