Čís. položky 195-035487/0034

Andachtsbild, 19. Jahrhundert

Andachtsbild, 19. Jahrhundert - Klenoty, umění a starožitnosti

Der Hl. Josef mit dem Christuskind, das ihn krönt, Öl auf patinierten Metallblech, ca. 62 x 46 cm, vergoldeter Jugendstilrahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.07.2017 - 15:25

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Andachtsbild, 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.07.2017 - 15:25
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2017