Čís. položky 195-035487/0032

Laura Wohnlich

Laura Wohnlich - Klenoty, umění a starožitnosti

(Deutsch um 1900) Huldigung, rückseitig beschriftet und datiert: Dresden 1889, Öl auf Holz, ca. 27 x 21 cm, Jugendstilrahmen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.07.2017 - 15:36

Vyvolávací cena:

Laura Wohnlich

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.07.2017 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2017