Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 192-009073/0002

6 Suppenlöffel

Silber 800 monogrammiert Herstellerpunze F. L. Drube deutsche Punzierung Krone und Halbmond, Geigenkastenform in original Etui 347,7 g øS348

Expert: Verena Bergmann Verena Bergmann
+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

26.09.2019 - 10:11

Vyvolávací cena:

6 Suppenlöffel

+43-512-567 439

verena.bergmann@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 26.09.2019 - 10:11
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.09. - 26.09.2019