Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020382/0041

3 Kupferstiche

Heiligendarstellungen, "Jesus-Christ" "S. Mathias" und "La Ste. Vierge" im Stock signiert S. Vallee 1726 nach F. Boucher, je ca. 36,5 x 23 cm. Stockfleckig, mit Klebefalz in Passep. befestigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

23.09.2019 - 11:26

Vyvolávací cena:

3 Kupferstiche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.09.2019 - 11:26
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.09. - 23.09.2019