Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Paris, Eiffelturm", Öl auf Platte, 88 x 75 cm, gerahmt, partiell mit starken Abblätterungen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.07.2017 - 15:26
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.07.2017 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.06. - 05.07.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: