Karl Hayd
(Hainburg 1882-1945 Linz) Salzburg-Residenz - das Arbeitszimmer Kaiser Franz Josefs, signiert unten rechts: K. Hayd, rückseitig: Künstleretikett Nr. 171-1924, Öl auf Presskarton, ca. 70 x 50 cm, gerahmt (1389)
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
10.10.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 557,-
- Vyvolávací cena:
Karl Hayd
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 10.10.2019 - 14:00 |
Prohlídka: | 04.10. - 10.10.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)