Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100796/0007

Höfling,

China, Han Dynastie, Irdenware, Höhe 58 cm, gebrochen, restauriert Provenienz: Auktion Christie's Amsterdam 27.-29. April 2010, 'Twenty rooms: The private collection of the late Mrs. Elias-Vaes', Lot nr. 865

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.10.2019 - 15:18

Vyvolávací cena:

Höfling,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Asiatische und Islamische Kunst
Datum: 03.10.2019 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.09. - 03.10.2019