Čís. položky 194-024656/0002

Pierre Grisot *

(Frankreich 1911-1995) Damenakt, signiert: Grisot, Öl auf Platte, ca. 26 x 21 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

29.10.2019 - 15:15

Vyvolávací cena:

Pierre Grisot *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.10.2019 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online