Ludwig Eibl
(Wien 1842-1918), "Blumen in Vase", signiert "L. Eibl", Öl auf Karton, ca. 67 x 51 cm, gerahmt, Altersspuren
04.11.2019 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Ludwig Eibl
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.11.2019 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 04.11.2019 |