Čís. položky 110-021961/0032

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Umění a starožitnosti

Suez, betitelt, unleserlich signiert E. Huldehau (?), Mischtechnik auf Papier, 24 x 35 cm, Passep., gebräunt, gerahmt, verglast

02.12.2019 - 10:41

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.12.2019 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 21.11. - 02.12.2019