Altschliffbrillant-Diamant Ring
Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,75 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 0,15 ct, RW 56, 4,8 gøG5
08.01.2020 - 10:04
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 08.01.2020 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 12.12. - 08.01.2020 |